Webové portály a informačné systémy

Užívateľsky prívetivé, rýchle, moderné a bezpečné administračné prostredie. Ušetrí vám čas i peniaze.

Vyskúšajte naše produkty

Lepšie SEO oproti konkurencii

Naše web aplikácie sú v optimalizácii pre vyhľadávače o niekoľko desiatok bodov lepšie ako väčšina konkurenčných riešení.

Zistite prečo

Prispôsobí sa rozlíšeniu vášho zariadenia

Systém správy aplikácie je navrhnutý tak aby sa s ním dalo pohodlne pracovať na obrazovkách rôznych veľkostí.

Vyskúšajte
Vyskúšajte

Web kóder

Hľadáme šikovného kódera, ktorého úlohou bude z nakresleného grafického dizajnu tvoriť témy vzhľadu internetových stránok a web aplikácií.

Očakávame dodržiavanie požadovaných štandardov a znalosť aktuálnych trendov kódovania web aplikácií.

Miesto práce
Slovenská republika, zahraničie

Ponúkaný plat
dohodou

Termín nástupu
ihneď

Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Náplň práce
tvorba XHTML5, CSS3 a Javascript/jQuery kódu podľa požiadaviek a grafickej predlohy
úprava existujúcich XHTML, CSS a Javascript/jQuery kódov

Výhody
flexibilná pracovná doba
motivujúce ohodnotenie
práca z domu

Požadujeme
samostatnosť a najmä spoľahlivosť
presné a profesionálne prevedenie podľa štandardov W3C
schopnosť rýchlo sa učiť a sledovať trendy v oblasti kódovania web stránok
rýchlu reakciu na požiadavky

Jazykové znalosti
slovenský a anglický jazyk

Vašou úlohou bude pracovať v grafických a textových programoch, pomocou ktorých z pripravených obrázkov vytvoríte kód šablóny web aplikácie. Predpokladom schopnosť dodať výsledné prehľadné a profesionálne spracované riešenie podľa štandardov, čo možno najrýchlejšie.

Spĺňate uvedené podmienky a zaujala vás možnosť spolupráce s našou spoločnosťou?
Prejavte vaše schopnosti a naštartujte úspešnú kariéru.

Kontaktujte nás +421 918 641 804