Lepšie SEO oproti konkurencii

Naše web aplikácie sú v optimalizácii pre vyhľadávače o niekoľko desiatok bodov lepšie ako väčšina konkurenčných riešení.

Zistite prečo
Zistite prečo

Prispôsobí sa rozlíšeniu vášho zariadenia

Systém správy aplikácie je navrhnutý tak aby sa s ním dalo pohodlne pracovať na obrazovkách rôznych veľkostí.

Vyskúšajte
Vyskúšajte

Webové portály a informačné systémy

Užívateľsky prívetivé, rýchle, moderné a bezpečné administračné prostredie. Ušetrí vám čas i peniaze.

Vyskúšajte naše produkty
Vyskúšajte naše produkty

Zistite prečo by ste mali používať systém Webino

Hľadáte kvalitný administračný systém pre vaše web stránky, alebo potrebujete web aplikáciu na mieru? Prečítajte si stručný opis, v ktorom vám ponúkame profesionálne riešenie.

Pozrite si prehliadku 7 dôvodov a zistite ako vám systém Webino™ môže uľahčiť správu web aplikácie.

Užívajte si prácu s administračným systémom

CMS Webino™CMS Webino™ je špeciálne vytvorený, aby sa vám s ním pracovalo rýchlo a jednoducho. Moderný a prehľadný vzhľad systému je navrhnutý tak, že všetky úkony vykonáte bez veľkého premýšlania.

Vyskladajte si web aplikáciu postupne

Modulárne CMSObjednajte si teraz jednoduchú web stránku a neskôr si do nej dokúpte ďalšie funkcie, napríklad internetový obchod. Administračný systém CMS Webino™ je modulárny a poskytne vám presne tie vlastnosti, ktoré potrebujete.

Pracujte pohodlne aj na malej obrazovke

Prispôsobí sa obrazovkeAdministračný systém sa prispôsobí veľkosti obrazovky vášho zariadenia, aby ste mohli web aplikáciu jednoducho spravovať z tabletu, či mobilu odkialkoľvek.

Nezdržujte sa s maličkosťami

Intuitívna administráciaSystém Webino™ vám umožňuje pracovať rýchlo a efektívne vďaka použtiu technológie Ajax, či minifikácii a optimalizácii množstva načítaného kódu a obrázkov. To zabezpečuje plynulý chod web aplikácie.

Ukážte váš potenciál

Podporuje viac-jazyčnosť a multi-webPrezentujte sa medzinárodne, s funkciou viac-jazyčnosť preložíte vašu web aplikáciu do iných jazykov. Ušetrite si starosti s administráciou viacerých web stránok, s funkciou multi-web spravujete všetky z jedného systému.

Buďte vždy v pohode

Spoľahlivý administračný systémUž sa nebudete zaťažovať riešením problémov s vašou internetovou stránkou, či web aplikáciou. Staráme sa o aktualizáciu a bezpečnosť systémov tak, aby sme možnosť prípadných vzniknutých problémov, čo najviac obmedzili.

Spoľahnite sa na nás

Profesionálny vývoj a monitoringWeb aplikácie vyvýjame a prevádzkujeme podľa aktuálnych postupov a na stabilných technológiách. Automatizujeme, testujeme a monitorujeme pre zabezpečenie maximálneho výkonu a minimálneho rizika.

Objednajte si web stránky, internetový obchod, či informačný systém od nás a získate profesionálne riešenie.


Ešte stále sme vás nepresvedčili, prečo by ste mali systém Webino™ používať aj vy?
Dohodnite si s nami osobné stretnutie, radi vám poradíme a odpovieme na vaše otázky.

Kontaktujte nás +421 918 641 804