Webové portály a informačné systémy

Užívateľsky prívetivé, rýchle, moderné a bezpečné administračné prostredie. Ušetrí vám čas i peniaze.

Vyskúšajte naše produkty
Vyskúšajte naše produkty

Prispôsobí sa rozlíšeniu vášho zariadenia

Systém správy aplikácie je navrhnutý tak aby sa s ním dalo pohodlne pracovať na obrazovkách rôznych veľkostí.

Vyskúšajte
Vyskúšajte

Lepšie SEO oproti konkurencii

Naše web aplikácie sú v optimalizácii pre vyhľadávače o niekoľko desiatok bodov lepšie ako väčšina konkurenčných riešení.

Zistite prečo
Zistite prečo

Vytvoríme vám internetovú stránku alebo web aplikáciu?

Pri vývoji postupujeme dôsledne a systematicky. Preto vypracujeme špecifikáciu funkcionality web aplikácie s časovým plánom. Následne implementujeme spôsoby užitia podľa dôležitosti. Tým minimalizujeme riziko a v určenom čase vám projekt úspešne dodáme.

Kontinuálny proces


Vytvárame internetové stránky a web aplikácie pomocou spoľahlivých postupov a stabilných technológií. Preto sú web aplikácie od nás kvalitné a rýchle. Flexibilne reagujeme na vaše požiadavky a poskytujeme profesionálne služby.

Dodržiavaním týchto automatizovaných postupov zabezpečujeme, že sa vaša web aplikácia už nikdy „nerosype".

Kontinuálna integráciaPri vývoji web aplikácie používame metódu kontinuálnej integrácie, a preto vieme na vaše požiadavky flexibilne reagovať. Softvéroví vývojári pracujú na samostatných moduloch obsiahnutých v projekte aplikácie, ktorá automaticky prechádza nasledovnými fázami:

 1. Zostavenie
  Na server kontinuálnej integrácie sa stiahnú zdrojové súbory projektu a použitých modulov. Následne sa vykoná kontrola správnosti kódu a minimalizujú sa všetky potrebné súbory. Tým sa vytvorí balíček web aplikácie.
 2. Testovanie
  Aplikácia je ďalej postúpená na automatizované testovanie vo webovom prehliadači. Vďaka tomu vieme zamedziť opakovaniu rovnakých chýb pri pridávaní ďalšej funkcionality.
 3. Kontrola kvality
  Po automatickom otestovaní je web aplikácia nainštalovaná na beta server, kde si viete skontrolovať implementáciu vašich požiadaviek. Môžete si web aplikáciu preklikať a napĺňať aj keď ešte nie je hotová, taktiež viete sledovať postup práce.
 4. Prevádzka
  Keď je všetko v poriadku a podľa vašich požiadaviek, web aplikácia je spustená do živej prevádzky na internetovej sieti. Uvedený cyklus sa opakuje pri každej ďalšej požiadavke na úpravu a vylepšenie web aplikácie.

Pri spolupráci s nami sa nemusíte báť, že na vás po odovzdaní projektu zabudneme.
Sme pripravení zapracovať vaše ďalšie požiadavky včas a hlavne profesionálne.

Prečítajte si ako spoľahlivo prevádzkujeme internetové stránky a web aplikácie so zárukou na funkčnosť.


Vybrali ste si niektorú web aplikáciu od nás, avšak máte predstavy ako ju upraviť?
Kontaktujte nás, všetky web aplikácie upravíme presne podľa vašich požiadaviek.

Kontaktujte nás +421 918 641 804

Web aplikácie vyvíjame výlučne na našej vlastnej platforme Webino™, vytvorenej špeciálne pre tieto účely, ktorá je kompatibilná s nasledovnými voľne dostupnými, spoľahlivými technológiami a šírená pod komerčnou licenciou.

Technológie