Webové portály a informačné systémy

Užívateľsky prívetivé, rýchle, moderné a bezpečné administračné prostredie. Ušetrí vám čas i peniaze.

Vyskúšajte naše produkty
Vyskúšajte naše produkty

Prispôsobí sa rozlíšeniu vášho zariadenia

Systém správy aplikácie je navrhnutý tak aby sa s ním dalo pohodlne pracovať na obrazovkách rôznych veľkostí.

Vyskúšajte
Vyskúšajte

Lepšie SEO oproti konkurencii

Naše web aplikácie sú v optimalizácii pre vyhľadávače o niekoľko desiatok bodov lepšie ako väčšina konkurenčných riešení.

Zistite prečo
Zistite prečo

Zistite ako tvoríme web stránky a aplikácie

Pri vývoji postupujeme dôsledne a systematicky. Preto vypracujeme špecifikáciu funkcionality web aplikácie s časovým plánom. Následne implementujeme spôsoby užitia podľa dôležitosti. Tým minimalizujeme riziko a v určenom čase vám projekt úspešne dodáme.

Pozrite si 9 bodov ako postupujeme pri realizácii každého projektu ešte pred tým, než s nami začnete spoluprácu.

1Kontakt

Kontaktujte násPo tom ako ste sa o našej spoločnosti dozvedeli z internetu, letáku, novín alebo ste dostali odporúčanie pre spoluprácu s nami, kontaktujte nás s vašou požiadavkou na tvorbu internetovej stránky alebo web aplikácie.

2Analýza

Analyzujeme vaše požiadavkyPre určenie náročnosti projektu, potrebujeme vedieť detaily. Zistíme a analyzujeme vaše požiadavky na web stránku, či internetovú aplikáciu. Pomôžeme vám pri návrhu odporúčaného dizajnu a funkcionality systému. Prekonzultujeme vaše špeciálne požiadavky.

3Objednávka

Objednajte si web aplikácie od násNa základe analýzy vašej požiadavky vám zašleme predbežnú cenovú ponuku. Vysvetlíme a ukážeme vám výhody systému Webino™, ktorý si viete vyskúšať. Ponúkneme vám doplnkové produkty a služby.

4Špecifikácia

Vypracujeme špecifikáciu projektuVytvoríme presnú cenovú ponuku a špecifikáciu pre potreby realizácie projektu. Aby sme mohli začať pracovať na web aplikácii, je potrebné uhradiť sumu 50% z cenovej ponuky na pokrytie počiatočných nákladov pre začatie realizácie projektu.

5Dizajn

Nakreslíme dizajn web stránkyPo uradení sumy na pokrytie počiatočných nákladov, začneme s grafickým spracovaním dizajnu web aplikácie. Pri kreslení celkového dizajnu ako aj jednotlivých stránok výchádzame z vašich požiadaviek ale aj moderných trendov.

6Kódovanie

Nakódujeme grafikuGrafické prvky web aplikácie nakódujeme do HTML a CSS šablón. Pritom postupujeme tak, aby bol výsledný kód validný a použilo sa čo najmenej grafických obrázkov. To zlepšuje pozície vo vyhľadávačoch a rýchlosť načítania web stránky, najmä na mobilných zariadeniach.

7Implementácia

Implementujeme funkcionalituV realizácii pokračujeme naprogramovaním potrebnej funkcionality a napojením na systém Webino™. Už počas implementácie priebežne testujeme funkcionalitu, ktorú si môžete taktiež vyskúšať a napĺňať obsah ešte pred spustením web aplikácie.

8Prevádzka

Zabezpečíme prevádzku web aplikáciePo doladení detailov a vašom odsúhlasení, uhradíte celkovú cenu realizácie projektu. Následne vám zašleme licenciu na používanie web aplikácie. Po podpísaní licencie nám oznámite termín, kedy môžeme spustiť web aplikáciu do živej prevádzky na internetovej sieti.

9Technická podpora

Postaráme sa o technickú podporuO spoľahlivú prevádzku web aplikácie sa postaráme na našich optimalizovaných serveroch. Počas celej doby sa staráme o aktualizáciu a bezpečnosť systému. Reagujeme na vaše ďaľšie požiadavky a dopracujeme ich do web aplikácie.

Máte vytvorenú špecifikáciu, dizajn alebo kód šablóny projektu? Postup tvorby prispôsobíme vašim potrebám.

Prečítajte si ako dôsledne tvoríme internetové stránky a web aplikácie pomocou metódy kontinuálnej integrácie.


Vývojové procesy neustále vylepšujeme a optimalizujeme, tým zabezpečujeme kvalitu dodanej web aplikácie. Nenechajte výsledok tvorby vašej novej internetovej stránky, či web aplikácie na náhodu a kontaktujte nás.

Kontaktujte nás +421 918 641 804