Webové portály a informačné systémy

Užívateľsky prívetivé, rýchle, moderné a bezpečné administračné prostredie. Ušetrí vám čas i peniaze.

Vyskúšajte naše produkty
Vyskúšajte naše produkty

Prispôsobí sa rozlíšeniu vášho zariadenia

Systém správy aplikácie je navrhnutý tak aby sa s ním dalo pohodlne pracovať na obrazovkách rôznych veľkostí.

Vyskúšajte
Vyskúšajte

Lepšie SEO oproti konkurencii

Naše web aplikácie sú v optimalizácii pre vyhľadávače o niekoľko desiatok bodov lepšie ako väčšina konkurenčných riešení.

Zistite prečo
Zistite prečo

Web stránka a firemná prezentácia

Poskytovanie informácií o produktoch a službách spoločnosti, a podnikateľov na internete patrí dnes k základným formám prezentácie. Web stránka je často prvým kontaktným miestom vašich zákazníkov. Úspešná firemná prezentácia musí pôsobiť profesionálne z vizuálneho ale aj technického hľadiska. Iba vtedy môže prezentovať vašu spoločnosť a prilákať viac zákazníkov.

Naše cenovo dostupné riešenie obsahuje moduly potrebné pre kompletnú prezentáciu vašej firmy na internete.

Samotný obsah vytvárate v textovom poli do ktorého je možné vkladať obrázky ako aj súbory na stiahnutie, prípadne nastaviť veľkosť textu, tabuľky a ďalšie. Do hlavičky každej stránky môžete umiestniť sadu obrázkov vo forme bannera, ktoré sa budú prelínať. K dispozícii je aj galéria obrázkov, v ktorej môžete prezentovať vaše produkty a výsledky služieb.

Hlavným rozlišovacím prvkom každej spoločnosti je firemná identita, preto grafický dizajn web aplikácie nakreslíme podľa vašich požiadaviek.

 • Stránky Stránky

  Hlavný modul, ktorý vám umožňuje vytvárať a meniť štruktúru stránok. Do textov môžete vkladať obrázky a súbory na stiahnutie. Podporuje SEO nastavenia a viac-jazyčnosť.

 • Bannery Bannery

  Slúži k zobrazovaniu reklamných plôch na jednotlivých stránkach. Podporuje hromadné nahrávanie obrázkov a viac-jazyčnosť.

 • Galéria Galéria

  Tento modul vám umožní ku stránke pripojiť galérie s obrázkami. Zmenšné náhľady sú generované automaticky a taktiež podporuje hromadné nahrávanie obrázkov a viac-jazyčnosť.

 • Nastavenia Nastavenia

  Rôzne doplnkové nastavenia aplikácie sa nachádzajú v tomto module. Ich typ a počet závisí od modulov, ktoré sú v systéme k dispozícii.


Objednajte si k novej web stránke aj e-shop a predávajte na internete spoľahlivo a pohodlne.


Na požiadanie pridáme do CMS Webino™ ďalšie moduly podľa potreby a vzájomne ich medzi sebou prepojíme.

Máte záujem o tento produkt?
Kontaktujte nás a zašleme vám prístup do ukážkovej verzie.

Kontaktujte nás +421 918 641 804